İptal / İade Koşulları

pattern

ALICI, Kullerian Bilişimden satın alacağı ürünlerin kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşların mail adreslerine tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI ‘ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün SATICI’ ya gönderildiğine ilişkin fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

Yazılım ve veri ürünlerinde Kullerian Bilişim sipariş ödemesi sonrası tüketici hakları yasası gereği herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakki kullanımına dolayısı ile ücret geri ödemesine tabi değildir. (Veriler alındıktan sonra cayma hakki kullanılamaz).

İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakki Madde 8): Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakki ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

Kullerian Bilişim elektronik ortamda müşterilerimize teslim edilen bir hizmet/yazılım olduğu için fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Müşterilerimiz yazılımı ve veriyi bir kez sahip olduklarında yazılımın veya verilerin kopyasını bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolaysı ile cayma hakki söz konusu olamaz.

Sipariş veren tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş Kullerian Bilişim sipariş etmeden önce tüm müşterilerimiz sitemizdeki ilgili linkleri takip ederek

Yazılımlarımızın ya da verilerimizin demosuna ulaşarak sistemi tüm özellikleri ile birlikte inceleyebilir ayrıca her türlü satış öncesi soruları için firmamız ile iletişime geçebilirler.

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop