Sosyal Medya Danışmanlığı

pattern

Günümüzde insanlar sosyal hayattan çok sosyal medyada vakit geçiriyorlar. Fotoğraf atıyorlar, atılan gönderileri beğeniyorlar. Fikirlerini paylaşıp farklı insanlarla belirli organizasyonlarda bir araya gelebiliyorlar. Bu nedenle kurumsal yaşamda da sosyal medya çok önemli hale geldi. Sosyal medyada yapılan reklamlar eski nesil reklamlara göre uygun fiyatla çok daha iyi sonuçlar vermektedir.

Özellikle kurumunuzun oluşturacağı gönderiler, takipçilerinizle kuracağınız samimi ilişkiler ve özel günlerde, özel olaylarda yapacağınız gönderiler ve mesajlarla işinizi çok başka boyutlara taşıyabilirsiniz. Viral olaylarla müşterilerinizi 10 katına çıkartabilirsiniz. Sosyal medya demek insanlarla samimi ilişki kurmak demek.

Sosyal medya danışmanlığı ve yönetimi konusunda birçok şirketle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Sizler de kurumunuzun sosyal medya yönetimini bizlere teslim ederek hem olabilecek en iyi şekilde temsil edilmenin keyfini çıkarabilirsiniz hem de bu işin sorumluluğundan (mesajlara cevap verme, tasarım oluşturma, özel günlerin takibi, reklam ayarlamaları vs.) tamamen sıyrılmış olursunuz.

Sosyal medyanızın yönetimiyle alakalı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.