Mobil Uygulama

pattern

Mobil uygulama çağı ülkemizde biraz geç başlamış olsa da yavaş yavaş sektörde hareketlenmeler başladı. Mobil uygulama demek sadece oyun geliştirme demek değildir. Maalesef böyle bir anlayış var ülkemizde. Sendikaların mobil uygulamaları, haber-anket sitelerinin mobil uygulamaları ve hatta bazı kurumsal web sitelerinin bile mobil uygulaması yapılmaktadır.

Kurumsal açıdan yaptırdığınız web sitenizin Play Store ve App Store gibi marketlerde yer alması iş dünyasında oldukça saygı görmektedir. Web siteleri artık birçok firma tarafından zorunluluk haline gelmiş olsa da mobil uygulama yaptırmak hala absürt bir olay gibi gözükmekte olduğu için bu konuda bir adım önde olmuş olursunuz. Rakiplerinizle aranıza bir vizyon farkı koymuş olursunuz. Üstelik sitenizde yer alan devamlı haberleri uygulamada da paylaşmanız, yeni ürünlerinizi uygulamada da güncellemeniz gibi aktif kılacak hareketlerle trafiğinizi ve bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Kullerian Bilişim olarak 3 farklı tarzda mobil uygulama kodlaması yapıyoruz.

Bu adımlardan projenize en uygun olanını belirlerken bizlere danışabilirsiniz. Projenizi anlattığınızda en masrafsız ve en akıcı olarak hangi platformda kodlayabilirsek sizi o alana yönlendiriyoruz. Böylece zamandan ve performanstan maksimum verimi alabiliyoruz. Eğer sizin de bir mobil uygulama fikriniz varsa bizimle görüşebilir ve fikir alabilirsiniz. 10’larca oyun ve 100’lerce uygulama çıkarmış ekibimizle sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için canlı destek ya da iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.