Uzaktan Eğitim Yazılımı

pattern

Uzun zamandır beklenen ama ne zaman geçileceği belli olmayan uzaktan eğitime özellikle pandemi döneminde çok fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştı. Okula, kursa gitmek bir sorundu ama eğitim alamamak elbette daha büyük sorundu. Öğrencilerin mağdur olmaması ve kurumların kolay bir şekilde eğitim vermeye devam edebilmesi için şirket olarak uzaktan eğitim yazılımımızı kodladık. Pandemi döneminde 4 kurumla anlaştık, 15 şubede toplam 18.000 öğrencinin eğitim hayatına sorunsuz bir şekilde devam etmesinde rol oynadık.

Uzaktan Eğitim Yazılımımız Nasıl Çalışıyor?

Kurumun öğrenci listesi elimize ulaştıktan sonra öncelikle sisteme öğrencileri tanımlıyoruz. Her öğrencinin adı soyadı, öğrenci numarası (varsa), kullanıcı adı ve şifresi sisteme ekleniyor. Daha sonra dersler oluşturuluyor ve öğretmenlerin çekip gönderdiği eğitim videoları sisteme ekleniyor. Öğrenciler sisteme kullanıcı adı ve şifreleriyle girdikten sonra ait oldukları sınıfın derslerine erişebiliyorlar. İlgili öğretmenler hangi öğrencinin hangi derse saat kaçta girdiğini anlık olarak öğrenebiliyorlar. Kurumlarımız yoklama sistemi ile daha verimli şekilde uzaktan eğitimden faydalanabiliyorlar.

Ders videolarının eklenmesi dışında belirli saatlerde canlı dersler de verilebiliyor. Saat 13.00-13.40 arasında sadece giriş yapan öğrencilerin erişebileceği bir yayın üzerinden öğretmenler ders anlatabiliyor. Bu sayede kurumlarımız Offline-Online olarak eğitime kesintisiz bir şekilde devam edebiliyorlar.

Siz de Online Eğitim yazılımımızdan faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.