Kurumsal Web Tasarım

pattern

Kurumsal web sitesi artık günümüzde çok önemli bir yere sahip. Müşterileriniz sizinle çalışmadan önce Google’da sitenizi aratıyorlar, iletişim bilgilerinize erişebiliyorlar, hizmetleriniz hakkında bilgi alabiliyorlar. Bu noktada müşterinizi etkilemeniz gerekmektedir. Çünkü bu aşamada aslında müşteriniz bir potansiyel müşteri. Henüz aktif olarak müşteriniz olmadığı için onu web siteniz aracılığıyla ikna etmeniz gerekmektedir. Tasarım açısından kalitenizi ortaya koymalısınız ve aynı zamanda içerik bakımından tatmin edici bilgiler vermelisiniz.

Bir firmanız varsa web siteniz zaten olmak zorundadır. Olmazsa profesyonellik açısından büyük bir zarara uğrarsınız. Basit de olsa bir web sitesi yaptırmanız size iş akışı anlamında olumlu yönde etki edecektir. Güvenilirliğiniz artacaktır. Bir de yaptırdığınız web sitesinin kalitesi konusu var. Potansiyel müşterileriniz sitenize girdiği zaman tasarımınızın ne kadar yeni nesil olduğuyla doğru orantılı olarak sizin profesyonelliğinize güvenebilir. Müşteriyi siteye çektiniz, biraz da güven verdiniz. Bundan sonraki aşamada işinizden nasıl bahsettiğiniz ve ne kadar bilgilendirdiğiniz çok önemli. Hizmetlerinizden detaylı bir şekilde bahsederseniz sitenize giren kullanıcılar sizin hakkınızda daha çok bilgiye erişebilir, belki de yapmadığınızı düşündüğünüz bir işi yaptığınızı fark ederek size ulaşabilir.

Sitenizi her şeyiyle tamamladıktan sonra yayına aldınız. Sırada şu soru var: “Siteme nasıl kullanıcı çekeceğim?”. Bunun için Google, Instagram, Facebook gibi mecralardan reklam vererek sitenize trafik akışı sağlayabilirsiniz. Veya SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu çalışmaları yaptırarak reklama ücret harcamadan üst sıralarda yeriniz kalıcı olur. Düzenli olarak kullanıcılar sektörünüzle alakalı arama yaptığında sitenizi görürler ve potansiyel müşteri kazanmış olursunuz. SEO çalışmalarımız sırasında sitenizin hızında ekstra iyileştirmeler ve Google Search Console gibi araçlarda kayıtlarınızı yapıyoruz. Daha sonra düzenli takipte bulunarak içerik konusunda arama motorlarına yönelik bilgilendirici yazılar giriyoruz. SEO hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz…

Kullerian Bilişim olarak çok sayıda kurumsal web sitesi tecrübemiz bulunmaktadır. Kurumsal site açmak için ihtiyacınız olan tasarım yaptıracak bir firma ve yıllık giderlerinizin kontrolüdür. Hosting, domain ve SSL sertifikası yıllık ödemeniz gereken masraflardır. Dilerseniz yüksek hızda ve kapasitede Cloud sunucumuzda sitenizi yayına alabiliriz. Üstelik çok az sunucuda bulunan günlük yedekleme özelliği sayesinde sitenizde yaşanacak aksiliklere karşı garantili konumda olacaksınız. Sitenizde oluşacak bir saldırı vs. için zaten yeterli güvenlik önlemi alıyoruz. En kötü ihtimalleri düşündüğümüz zaman yedekleme özelliğimiz sayesinde veri kaybı yaşamazsınız.

Profesyonel bir şekilde tasarlanmış bir kurumsal siteniz olsun ister miydiniz? Canlı destekten ya da iletişim sayfamızda yer alan bilgiler aracılığıyla bize ulaşabilir, teklif alabilirsiniz!