Özel Yazılım Tasarımı

pattern

Kurumsal, E-ticaret, blog-haber sitelerinizin yanı sıra özel yazılım fikirlerinize de çözümler üretiyoruz. Girişimciliğin de artmasıyla artık sürekli yeni fikirler düşünür olduk. İnsanların hayatını kolaylaştıran ya da insanları eğlendirebilen birçok proje her gün yayına alınıyor. Sizin de bu tarz bir fikriniz varsa Kullerian Bilişim olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.

Aklınızda bir fikir var ama nereden başlayacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Bu konuda birçok özel yazılım projesinde çalışmış ekibimizle sizlere tavsiyelerde bulunabiliriz. Bu konuda sizden tek beklentimiz fikrinizin net şekilde kafanızda oturması. Planlarınızı yapıp dökümanlarınızı hazırlarsanız sizlere en hızlı ve en uygun fiyatlarla nasıl yardımcı olabileceğimizi, projede hangi yazılım diliyle daha iyi sonuç alabileceğinizi ve reklam aşamasında nasıl daha çok katkı alabileceğinizi görüşebiliriz.

Geniş kadromuzla mobil uygulama, web yazılım ve masaüstü yazılım konusunda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sabırsızlanıyoruz. Farklı fikirlere en uygun çözümü verebilmek için kadromuzda yer alan farklı yazılım dillerinde yüksek tecrübeli arkadaşlarımızla her geçen gün daha iddialı bir şirket olmaktayız. Sizin de bir yazılım fikriniz varsa çözümlerimizi görüşebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Canlı destek üzerinden ya da iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.