Blog Web Tasarım

pattern

Blog web siteleri, kişinin kendini ifade edebildiği, düşüncelerini rahatça paylaşabildiği ve aynı zamanda gelir elde edebildiği bir paylaşım platformudur. Blog siteniz sayesinde evinizden rahatça oturup dilediğiniz konu hakkında yazı yazabilirsiniz. Bu yazılarınızı zamanla tekrar tekrar okuyabilir, insanlarla paylaşabilirsiniz. Yorum özelliği sayesinde yazınızı okuyan insanlar düşüncelerini paylaşabililir, bu sayede tartışma ortamı yaratabilirsiniz.

Kullerian Bilişim olarak çok sayıda blog sitesi tecrübemiz bulunmaktadır. Blog sitesi açmak için ihtiyacınız olan tasarım yaptıracak bir firma ve yıllık giderlerinizin kontrolüdür. Hosting, domain ve SSL sertifikası yıllık almanız gereken masraflardır. Dilerseniz yüksek hızda ve kapasitede Cloud sunucumuzda sitenizi yayına alabiliriz. Üstelik çok az sunucuda bulunan günlük yedekleme özelliği sayesinde sitenizde yaşanacak aksiliklere karşı garantili konumda olacaksınız. Sitenizde oluşacak bir saldırı vs. için zaten yeterli güvenlik önlemi alıyoruz. En kötü ihtimalleri düşündüğümüz zaman yedekleme özelliğimiz sayesinde veri kaybı yaşamazsınız.

Kodladığımız sitelerde responsive ve SEO uyumunu göz ardı etmeden çalışıyoruz. Responsive yani mobil uyumlu tasarımımız sayesinde kullanıcılar sitenizde gezinirken hem mobil, hem tablet, hem tv hem de masaüstü cihazlar üzerinden sitenizde en ufak bir kayma bozulma olmadan gezinebilirler. SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu sayesinde yazılarınız google, yahoo ve benzeri arama motorlarında en üstlerde gözükecektir ve bu sayede yazılarınız daha çok okunacaktır. SEO optimizasyonu sırasında sitenizdeki tüm bileşenlerin boyutunu küçültüyoruz, hızını arttırıyoruz ve kullanıcını site içerisinde beklemeden gezmesini sağlayabiliyoruz. Bu sayede sitenize giren bir kullanıcı şikayet etmeden yazılarınızı okuyabiliyor ve kayıp yaşamamış oluyorsunuz.

Tartışma modülümüz sayesinde kullanıcılar yazılarınıza yorum yapabiliyorlar. Talebiniz doğrultusunda yorumları önce sizin onayınızdan da geçirebiliriz. Yönetici panelinden yorumları silebilir, onaylayabilir ve yorumlara cevap verebilirsiniz. Yazılarınızı puanlama-değerlendirme modülümüz sayesinde Google’a yazılarınızın ne kadar beğenildiğini de bildirebilirsiniz. Bu da arama motorlarındaki sıralamanızı arttıracaktır. Sizin için tasarlayacağımız siteyi hem sizin en kolay şekilde kullanabilmeniz için sizin gözünüzden düşünerek tasarlıyoruz, hem de kullanıcıların gözünden bakarak en rahat şekilde nasıl sitede gezinebileceklerini düşünüyoruz.

Siz de bir blog açmak ister misiniz? Dilerseniz detayları görüşebilmemiz için canlı destekten ya da buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.